Hayatın eğlenceli yanlarını paylaşalım! - Kansizvampir.blogspot.com.tr

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kadınların alışveriş çılgınlığı

kadınlar
Kadınların alışveriş merakını anlamak mümkün değil. Bir insan neden para harcarken mutlu olur anlamıyorum. Bilimsel olarak da kanıtlanmış bir şey bu, kadınlar alışveriş yaptıkça para harcadıkca mutlu oluyorlarmış. Aynı araştırma kocaları içinde yapılmış adamların ömrü kısalıyormuş, yazık erkeklere  :)

Aslında hiç gereği yok bi ayakkabının farklı farklı renklerini almanın ya da bir elbisenin farklı farklı renklerine sahip olmanın. Ne alırsanız alın, bir yere giderken yine en son siz çıkıyorsunuz evden. Sorun elbisede ya da aldığınız şeyde değil. :) Çok seviyorlar arkadaş gezmeyi, mağazalara girip bir şeyler almayı. He almamayı sevenlerde çok, giriyor, bakıyor, deniyor ama almıyor. Hele yanında gittiyseniz o gün sizin için ölüm demektir yandınız. Kadın nüfusun az olduğu bi ülkenin ekonomisi çok düşük oluyor bunu hepimiz biliyoruz zaten.

Neyse fazla alışveriş yapmayın ama bağımlılık yapıyor sizde. Gerçi doğuştan alışverişe bağımlı olarak doğuyorsunuz ya siz. :)

alışveriş yapan bebek
Google plus'ta paylaş

Yazar Kansız Vampir

Aslında çok iyi bi vampirmişim ama küçük yaşta kafama uçak düşmüş ondan sonra böyle olmuşum. Ben olsam ben de beni severdim siz de haklısınız tabi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Not: Disqus size üye olmadan sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biriyle güvenli yorum atabilmenizi sağlar.