Hayatın eğlenceli yanlarını paylaşalım! - Kansizvampir.blogspot.com.tr

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sevgiliyle sürekli kavga etmek


Deli gibi sevdiğiniz aşık olduğunuz bir kişi vardır, olmuştur, olacaktır da. İlişkinizin evrelerinde çok şiddetli kavgalarda olacak, uzun süren küslükler de.. Eğer bu tartışmaların 3-5 tanesinden sağlam, dimdik çıkarsanız sizin sırtınız artık yere gelmez Allahın izniyle. Hee tabi aldatma, ihanet vs. gibi şerefsizce davranışlar yaparsanız Allah belanızı versin o ayrı bi durum.

İnsan sevdiğine ne yalan söylemeli, ne bir şeyler gizlemeli, ne ihanet etmeli, ne aldatmalı. Adı üstünde sevdiğiniz, aşık olduğunuz kişi ya. Ona da yalan söyleyip aldatırsanız siz bu hayatta ne b.ka yararsınız ki? Ne için yaşıyorsunuz yani amacınız ne arkadaşım? Uzun lafın kısası şu. Lütfen ilişkilerinize biraz özen gösterin, sevdiğinize karşı gelmeyin, söylediklerine uymaya çalışın. 

Karşı cinsten mi kıskandı? Kıskandığı kişiyi silin atın. Arkadaşınız da olsa silin atın, tabii gerçekten seviyorsanız. Karşınızdakinin de sizi sevdiğinden eminseniz tabi, yapın bunu. Yapmalısınız yani bence. Birbirinizi kırmamaya özen gösterin taam mı?

Dilime pelesenk olmuş bu şarkıda benden siz aşıklara gelsin.. :)


Google plus'ta paylaş

Yazar Kansız Vampir

Aslında çok iyi bi vampirmişim ama küçük yaşta kafama uçak düşmüş ondan sonra böyle olmuşum. Ben olsam ben de beni severdim siz de haklısınız tabi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Not: Disqus size üye olmadan sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biriyle güvenli yorum atabilmenizi sağlar.