Hayatın eğlenceli yanlarını paylaşalım! - Kansizvampir.blogspot.com.tr

Blogger tarafından desteklenmektedir.

iPhone 5s ve Samsung Galaxy S4 düşme testiiPhone 5s ve 5c’nin çıkmasıyla birlikte paraya kıyıp alan kişiler içleri gitmeden yere atıp deneme testlerine başladılar bile. Sağlamlıklarını denemek amacıyla yapılan bu testler cihazların hangisinin daha sağlam olduğunu gösteriyor.

Daha önce akıllı telefonlar üstünde yapılan düşme, çizilme gibi testleri görmüşsünüzdür. Tabii ki bu testler 5S ve 5C üstünde de yapıldı. Ancak testleri yapan TechRax olunca iş biraz daha değişiyor. Çünkü TechRax’in iPhone konusunda geçmişi sabıkalı. iPhone 5′in sodyum hidroksit ve araba lastiği altında dayanıklılık testi gibi ilginç testleri var.

TechRax’in elinde 5S ve 5C’ye resmen işkence gibi testler uygulandı. 5C’nin sıcak su testi, su altında Infinity Blade 3 oynama, çekiçle sert darbeler vurmak bunlardan birkaç tanesi. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri video galerimizdeki bu ilginç testleri izlemeye davet ediyoruz.

Google plus'ta paylaş

Yazar Kansız Vampir

Aslında çok iyi bi vampirmişim ama küçük yaşta kafama uçak düşmüş ondan sonra böyle olmuşum. Ben olsam ben de beni severdim siz de haklısınız tabi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Not: Disqus size üye olmadan sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biriyle güvenli yorum atabilmenizi sağlar.