Hayatın eğlenceli yanlarını paylaşalım! - Kansizvampir.blogspot.com.tr

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Öğrenciyken yaptığımız şeyler vol.1

Öncelikle herkese merhabalar. Bir süredir yazamıyorum size küsmüş olabilirsiniz belki (sanki çok umrunuzdayım ya!) Ama dershane, iş, sınavlar şeklinde 3'lü kombo olunca zor oluyor bir de buraya yazmak.

Ama söz veriyorum her hafta en az 1 yazı yazacağım size söz bak valla ya :) Bu haftanın güzel konusu bizim ilkokul yıllarımız ve o yıllarda kullandığımız bu şirin kalem. Görüşünüyle bile ne kadar tatlı duruyor değil mi? Bu kalemi kullanan nesilden kimseye zarar gelmez (katiller, hırsızlar, mafyaları saymazsak)

Ders vakti hocamız başlık attırırken kırmızıyı seçerdik. İçeriğini kurşun kalemle yazardık. (Kırmızı kurşun kalem kullanmayan cengaverler için geçerli mesele ben) Tenefüs olurdu koşar zıplardık. Ders girip hocayı beklerken defterimizden kopardığımız kağıt parçasına tüm renkleri bir arada kullanarak adımızı yazmaya, çiziklemeye çalışırdık. E koca kalem doğal olarak da başarılı olamazdık. Ama yine de güzeldi.

 Bulursanız yine deneyin denerken de beni hatırlayın olur mu? Yoksa emerim kanınızı kan grubu tanımaksızın.

Google plus'ta paylaş

Yazar Kansız Vampir

Aslında çok iyi bi vampirmişim ama küçük yaşta kafama uçak düşmüş ondan sonra böyle olmuşum. Ben olsam ben de beni severdim siz de haklısınız tabi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Not: Disqus size üye olmadan sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biriyle güvenli yorum atabilmenizi sağlar.