Hayatın eğlenceli yanlarını paylaşalım! - Kansizvampir.blogspot.com.tr

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Bu çocuk bana asılıyor!


Çok önceleri buna benzer bir konu paylaştım sizlerle.
Nedir bu küçük çocukların hatta bebek diyelim bebeklerin sizden çektiği ulan. Çamaşır gibi asıyorsunuz çocukları :D Yazık günah değil mi tipe bak benim küçüklüğüme benziyor resmen. Neyse yapılan davranış her ne kadar yanlış olsa da orda olanların hatta fotoğrafı çeken dımbılın bile gülmekten altına işediğini çocuğun masum surat ifadesinden anlayabiliyoruz.

Siz siz olun böyle şeyler denemeyin. Yazık günah, o çocuğun ordan düştüğünü farz edin. Sorumluluğunu üstlenebilecek misiniz başına bir şey gelse? Tabi ki hayır. O yüzden böyle saçma sapan hareketler yapmayın.

Hatta bir keresinde yoldan geçerken şuna bile şahit oldum: İkinci katta bir tane kız yaklaşık 20-25 yaş arası sanırım aşağıda duran diğer kız kardeşine o da var bi 15-18 yaş arası, küçük kardeşlerini aynı buna benzer bir bebeği balkondan aşağıya attı aşağıdan diğer kız tuttu. Böyle saçmalıklar da yapılmıyor değil.

Yapmayın bunları eme eme kan bırakmam sonra.
Google plus'ta paylaş

Yazar Kansız Vampir

Aslında çok iyi bi vampirmişim ama küçük yaşta kafama uçak düşmüş ondan sonra böyle olmuşum. Ben olsam ben de beni severdim siz de haklısınız tabi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Not: Disqus size üye olmadan sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biriyle güvenli yorum atabilmenizi sağlar.