Hayatın eğlenceli yanlarını paylaşalım! - Kansizvampir.blogspot.com.tr

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Survivor'un ilk yarışmacısı: Tolga Karel oldu


Merakla beklenen Survivor 2014'ün ilk yarışmacısı TOLGA KAREL oldu. Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamayla Tolga Karel'in Survivor 2014'de ünlüler adasında yarışacağı bildirildi. Diğer yarışmacılar henüz belli değil. Burak Kut'un da Survivor Adasında bulunabileceği belirtiliyor. Büyük ihtimalle eğlenceli ve bir hayli zorlu geçecek Survivor 2014 yarışmasında Tolga Karel'in takım arkadaşlarına Allah sabır versin diyelim.

Gerçekten sinirli ve asabi bir insan. Sanırım bu adamla aynı adayı paylaşamazdım. Bakalım önümüzdeki günlerde kimler katılacak onları duyururum burdan ben size.

Bu arada Survivor 2014'ün mart ayının sonuna doğru başlayacağını tahmin ediyoruz. Eğlenceli, keyifli ve makara dolu bir sezon bizi bekliyor. Bu arada yarışmanın şuan hangi kanalda yayınlanacağı belli değil. Acun Ilıcalı'nın TV8'i almasıyla birlikte "acaba TV8'de mi yayınlanacak?" soruları akıllarda. Onu da önümüzdeki günlerde göreceğiz.
Google plus'ta paylaş

Yazar Kansız Vampir

Aslında çok iyi bi vampirmişim ama küçük yaşta kafama uçak düşmüş ondan sonra böyle olmuşum. Ben olsam ben de beni severdim siz de haklısınız tabi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Not: Disqus size üye olmadan sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biriyle güvenli yorum atabilmenizi sağlar.