Hayatın eğlenceli yanlarını paylaşalım! - Kansizvampir.blogspot.com.tr

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Ne kadar tuhaf değil mi?


Herkese merhabalar, uzun süredir yoğunluk nedeniyle sizlere yazamıyordum yine yoğunum ama araya bir 10 dakika sıkıştırıp yazmaya karar verdim bu kadar ara yeterli sanırım. Bugünün anlam ve önemini belirten konumuz aşk meşk işleri tabiki.

Düşünün şuan bir sevgiliniz var. Belki sevgili olalı 1 hafta, 2 hafta, 3,5,8,10 hafta belki 2 yıl oldu. Çok seviyorsunuz ve geleceğinizi ona göre kuruyorsunuz. Hayır hayır gelecekle ilgili bahsetmeyeceğim. Konumuz geçmiş.

Hiç düşündünüz mü bu kız/erkek benle sevgili olmadan 1 hafta önce ya da benle sevgili olmadan neler yapardı diye? Yazın neler yapardı. Bensiz neler yapardı kimlerle konuşurdu. Ne izlerdi neler dinlerdi bunları düşündünüz mü? Belki geleceğinizi kuracak kişi o. Sen bir tarafta o bir tarafta birbirinizden haberiniz yok.

Bir gün geliyor ve yollarınız kesişiyor konuşmaya başlıyorsunuz ve sevgili oluyorsunuz belki evleniyorsunuz. Hayat işte bizi nereye sürükleyeceğini bilmiyoruz hiçbirimiz :) O yüzden her zaman sevgilinizi çok sevin ve ona güvenin. Geleceği düşünmeden sevin. Çünkü geleceği düşündükçe istekler artacak ve hep benim olsun düşüncesi saracak beyninizi. Bu düşünce de sizi gereksiz kavgalara ve ayrılığa kadar da sürükleyebilir. O yüzden bana kalırsa ayağınızı denk alın. Onu kaybetmek istemiyorsanız.


Hatta "Şimdi bensiz ne yapıyor acaba?" diye düşünmek istemiyorsanız...
Google plus'ta paylaş

Yazar Kansız Vampir

Aslında çok iyi bi vampirmişim ama küçük yaşta kafama uçak düşmüş ondan sonra böyle olmuşum. Ben olsam ben de beni severdim siz de haklısınız tabi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Not: Disqus size üye olmadan sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biriyle güvenli yorum atabilmenizi sağlar.