Hayatın eğlenceli yanlarını paylaşalım! - Kansizvampir.blogspot.com.tr

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yemişim öyle modayı! :)


Herkese merhabalar tekrardan. Yıllardır gerek magazin programları olsun, gerek haberler olsun, gerekse gazete veya dergilerde gördük moda denen kıyafetleri. Ama gördüğüm hiçbir "moda" diye sergilenen kıyafet ne sokakta ne bir partide ne bir davette giyilecek bir kıyafet değil. 

He konser verirsin Lady Gaga salağı gibi giyersin o ayrı bir şey ama 6 milyar insandan kaçı konser veriyor şu dünyada bunu bir sorgulamak lazım. Velhasıl yukarıda görmüş olduğunu fotoğrafa bir bakalım. En sağda gördüğünüz temizlik süpürgesini herkes hatırladı değil mi? Evet evet onla oranın buranın tozunu almayan kalmamıştır.

Soruyorum. Allah aşkına hangi kafayla yukarıdaki kıyafetleri tasarlarsın ki arkadaş? Bu modacı denen şeylerin insanlığa zerre kadar faydası olduğunu düşünmeyen biriyim. Stilistler tamamdır tasarlıyorlar bizlerde kadın/erkek kendimize uyan beğendiğimiz şeyleri giyeriz eyvallah. 

Ama bu ne oğlum ya :D
Google plus'ta paylaş

Yazar Kansız Vampir

Aslında çok iyi bi vampirmişim ama küçük yaşta kafama uçak düşmüş ondan sonra böyle olmuşum. Ben olsam ben de beni severdim siz de haklısınız tabi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Not: Disqus size üye olmadan sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biriyle güvenli yorum atabilmenizi sağlar.