Hayatın eğlenceli yanlarını paylaşalım! - Kansizvampir.blogspot.com.tr

Blogger tarafından desteklenmektedir.

İnsanlar neden korkudan altına işer?


Herkese merhabalar. Bugün yine garip bir konu ile karşınızdayım. Hepimiz insanız değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim. 

Ama tüm canlılar bir şeyden korkarlar. Mesela bir  Aslan'ın kafası kola şişesi atarsanız önce sizden korkar ama sonra sizi yer ve üstüne o kolayı içer.

"Fakat her canlı korkudan altına işer yada başka bir şey yapar mı?" Derseniz de "ne bileyim ölçmedim ki hıımmmmıah" derim. Ama insanların yaptığını biliyoruz görmüşsünüzdür.

Ben ilkokuldayken sınıfımızda bi kız her hoca soru için ayağa kaldırdığında önce ağlamaya başlardı. Sonra yere bi bakardık ki şelale olmuş göl olmuş. İşemiş ve ağlıyor bayağı. Ama bu belkide bi hastalık olabilir öyle değil mi?

Bunun bi sebebi var aslında. (Yok canım sende he gerçekten mi? Dediğinizi duyuyorum)

İnsanlar korktuklarında beyne giden sinyaller karışır. Beynin frontal yani ön lobu görevini istediği gibi yapamaz. Bundan dolayı insanlar korkudan altlarına işeyebilir hatta bazen %#/.+|\€£$ 
Google plus'ta paylaş

Yazar Kansız Vampir

Aslında çok iyi bi vampirmişim ama küçük yaşta kafama uçak düşmüş ondan sonra böyle olmuşum. Ben olsam ben de beni severdim siz de haklısınız tabi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Not: Disqus size üye olmadan sosyal medya hesaplarınızdan herhangi biriyle güvenli yorum atabilmenizi sağlar.